הזדמנות טובה לעסקת לונג ארוכה בצמד אוסטרלי דולר

הזדמנות טובה לעסקת לונג ארוכה בצמד אוסטרלי דולר

יעקב מיוחס  | 03.07.2015 08:30

הצמד של האוסטרלי דולר בתזמונים רחבים של שבוע ושל חודש מראה על מצב של עליות חזקות וברורות.

בגרף שבועי אף ניתן לראות מודל W שיצר את העליות האחרונות ומראה בעצם על חוזק הקונים.
אך בבדיקה באינטרוולים יומיים ותוך יומיים הגרף מראה על ירידות ונשאלת השאלה מה עושים?
כל עוד שהצמד לא הגיע לרמות של תמיכה ברורות עוד היה ניתן לתת לו ליהנות מהספק ולשאול האם הוא הולך לכיוון של עליה או ירידה
אך כעת הוא נמצא כבר מספר שבועות במחירי תמיכה ברורים בכל הרמות שבוחנים ולכן כדאי לשקול את צעדינו בצמד הזה.

לשם תזמון כניסה נראה שהרמה בה נמצא כעת הדולר אוסטרלי היא הזדמנות מושלמת לכניסת עסקת לונג ארוכה כאשר היעד הוא פי 4 (יחס 1:4) וכתמיכה לעמדה זו ניתן לבדוק את מצב האינדיקטורים

הבה נתחיל (מצורפת תמונה בהמשך לבחינה ויזואלית של המצב בצמד)

מצב האינדיקטורים של מומנטום ו RSI ו MACD שבגרף יומי מראה על סטיית מתנד שורית ברורה כך שככל שהגרף מייצר שפלים נמוכים יותר המתנד מראה שפלים גבוהים יותר מה שמראה על היחלשות הירידות.

בגרף השבועי ניתן למתוח קו מגמה עולה שנוגע בארבע נקודות ומייצר תמיכה חזקה ירידה מתחתיו תראה לנו איתות ראשון לכך שהמוכרים שוב חוזרים לשוק לאחר תקופה של דשדוש מחירים.
בנוסף קו תמיכה זה נהפך לרמה שמחוברת עם קו תמיכה אופקי ברמות המחירים של 0.7560

מאחר וכיוון העסקה כעת והצבת הסטופ שלה די ברורים לנו נשאר לנו לבדוק מה מראה גרף המחיר על מנת לבצע תזמון לכניסת העסקה מתברר שהתזמון האידיאלי ממש קרוב ובעצם יהיה ככל הנראה כבר בשעות הקרובות.

בגרף שעה ישנה תבנית שנבנית כרגע של כוכב בוקר המסמלת כיוון של עליות וסיום ירידות.
התבנית נמצאת בדיוק על מחירי תמיכה באינטרוול שבועי ויומי כאשר נקבל אישור לתבנית ברמה השעתית האישור לתבנית שנוצרה יגיע באזור 0.7600 ושם אנו גם נוציא את עסקת הלונג לדרכה.

הירידה מתחת לרמות התמיכה באזור המחירים 0.7400 (שבכך היא גם שוברת את קו התמיכה המדובר מקודם וגם את רמת התמיכה השבועית והיומית) תספק לנו את רמת הסטופ שמהווה סיכון של כ 200 פיפס

היעד הראשון הוא במחיר 0.8000 שנותן לנו יעד ראשון של כ 400 פיפס. ובשלב הזה מקרה אותנו לאיזור ממוצע נע 200 בגרף יומי היעד הסופי של העסקה הוא במחיר 0.8500 שגם הוא נמצא באיזור קו תמיכה שנבדק כהתנגדות ברמה היומית וגם באיזור ממוצעים נעים 300 ו 400 (נכון לעכשיו) ויעד זה נותן לנו כ 900 פיפס רווח. שזה יחס משופר לעסקה של 1:4

שימו לב מאחר והעסקה הזו היא עסקה שבועית הכניסה תהיה במחירים שבהם יכולת הספיגה של החשבון שלנו תהיה בהתאם ולעבוד עם מינוף נמוך מהרגיל על מנת לא לסכן יותר ממה שצריך.

בנוסף לכך הצמד אוסטרלי דולר מתנהל במסחר מאד איטי ולכן זו עסקה שצריכה אורך נשימה ארוך בבחינת שגר ושכח.

בנוסף לכך דרוש להשים לב שבעקבות יום העצמאות האמריקאי המסחר בכל צמדי הדולר יהיה חלש מהרגיל וצריכים לעקוב לראות שנפח המסחר הוא מראה על נפח מסחר שמתאים לעסקאות ולא דליל מדאי שמראה על בעייתיות בכניסה לטריידים

המשך מסחר מוצלח.


צמד אוסטרלי דולר www.forexgroup.biz

יעקב מיוחס

מאמרים נוספים

תגובות אחרונות

הוסף תגובה
אנא המתינו דקה בטרם תנסו להגיב שוב.
דיון
השיבו לתגובה...
אנא המתינו דקה בטרם תנסו להגיב שוב.

מסחר במכשירים פיננסיים ו/או במטבעות קריפטוגרפיים כרוך בסיכון גבוה להפסד סכום ההשקעה בחלקו או במלואו, ואינו מתאים לכל משקיע. מחירי מטבעות קריפטוגרפיים מתאפיינים בתנודתיות גבוהה במיוחד וחשופים להשפעה חיצונית כגון אירועים פוליטיים, רגולטוריים או פיננסיים. מסחר על בסיס בטחונות תורם להגדלת הסיכון הפיננסי.
לפני קבלת החלטה לסחור במכשיר פיננסי או במטבע קריפטוגרפי, עליך להכיר במלואם את הסיכונים ואת העלויות, הנלווים למסחר בשווקים הפיננסיים, לשקול בזהירות את יעדי ההשקעה, את דרגת הניסיון ואת הנכונות לשאת בסיכונים, ולפנות לייעוץ מקצועי בעת הצורך.
פיוז‘ן מדיה (Fusion Media) מדגישה, שהמידע המוצג באתר אינו בהכרח מדויק או ניתן בזמן אמת. המחירים והנתונים באתר אינם בהכרח מסופקים ע"י בורסות או שווקים, ועשויים להיות מסופקים על-ידי עושי שוק, ולפיכך עשויים להיות בלתי מדויקים ושונים ממחיר השוק בפועל עבור שוק נתון. המשמעות היא, שהמחירים משמשים לאינדיקציה אך אינם מתאימים למטרות מסחר. פיוז‘ן מדיה וכל ספק אחר של נתונים שמוצגים באתר, אינם נושאים כל אחריות בגין נזקים או הפסדים שספגת במסחר או בשל הסתמכותך על המידע באתר.
חל איסור על הפצה, שידור, שינוי, הצגה, רפרודוקציה או אחסון של הנתונים באתר זה או שימוש בהם ללא אישור מפורש בכתב מאת פיוז‘ן מדיה ו/או ספק הנתונים. כל זכויות הקניין הרוחני שמורות לבורסה ו/או לספקים המספקים את הנתונים שבאתר.
פיוז‘ן מדיה עשויה לקבל תגמול ממפרסמים המופיעים באתר, בהתאם לאינטראקציה שלך עם הפרסומות והמפרסמים.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский Türkçe ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi 日本語 한국어 简体中文 繁體中文 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
יציאה
בטוחים שברצונכם לצאת?
לאכן
ביטולכן
מעדכן נתונים

+

הורידו את אפליקציית Investing.com

קבלו חינם התראות, גרפים וציטוטים בזמן אמת עבור מניות, מדדים, מטבעות, סחורות ואג”ח. קבלו חינם תחזיות וניתוחים טכניים ברמה הגבוהה ביותר.

Investing.com מציעה חוויה משופרת
למשתמשי האפליקציה!

תכנים רבים יותר, גרפים וציטוטים מהירים יותר וחוויה טובה יותר למשתמשים - דרך האפליקציה בלבד.

';