לא התקבלו תוצאות עבור החיפוש שבצעת

שדרגו את החוויה שלכם

 • גלישה ללא פרסומות בכל הפלטפורמות
 • 100% ללא פרסומות
 • גלישה מהירה במיוחד
 • חודשי
  23.26 /חודש
 • דרוג גבוה ביותר
  שנתי
  18.40 /חודש

  חסכו 20%

  חיוב שנתי

 • שנתיים
  15.97 /חודש

  חסכו 30%

  חיוב מדי שנתיים

שיטות תשלום מקובלות

המחירים לא כוללים מע“מ, אשר נקבע בהתאם לחיוב במדינה של המשתמש. המחיר הסופי תלוי בשערי המרה, כמצוין בדף הרכישה לפני השלמת התשלום.

שאלות ותשובות

מה כוללת תכנית ללא פרסומות?

מינוי ללא פרסומות של Investing.com מקנה לכם חוויית גלישה ללא פרסומות באפליקציית Investing.com כאשר אתם מחוברים דרך החשבון שלכם. עם מינוי ללא פרסומות תוכלו להתמקד בדברים החשובים וליהנות מגלישה מהירה יותר ללא טעינת פרסומות. יחד עם זאת, המינוי לא מציע נתוני זמן אמת או תכונות נוספות. 

האם ברכישת תכנית ללא פרסומות יוסרו הפרסומות מכל המכשירים שלי? 

כאשר אתם רוכשים מינוי ללא פרסומות, הוא תקף לחשבון שלכם בכל האתרים והאפליקציות שלנו (אנדרואיד ו-iOS). ההטבה זמינה עבורכם כשאתם בבית, במשרד או בנסיעה – עם כל הכלים והתכונות שנחוצים לכם, בכל זמן ומכל מקום.

כיצד ניתן לבטל תכנית ללא פרסומות שרכשתי?

על מנת לבטל את המינוי, יש ליצור קשר עם התמיכה שלנו עם הפרטים הרלוונטיים – כתובת הדוא“ל שבעזרתה נרשמתם או מספר הסימוכין – ואחד מהנציגים שלנו ישמח לעזור לכם.

האם אקבל הודעה לפני שתחודש התכנית ללא הפרסומות שלי?

התכנית ללא הפרסומות מתחדשת באופן אוטומטי; כלומר, במועד חידוש התכנית תחויבו אוטומטית והמינוי ללא הפרסומות ימשיך בתוקפו. באפשרותכם לבטל את המינוי בכל עת; לשם כך עקבו אחר ההוראות בתשובה לשאלה “כיצד ניתן לבטל תכנית ללא פרסומות שרכשתי?”.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский Türkçe ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
יציאה
בטוחים שברצונכם לצאת?
לאכן
ביטולכן
מעדכן נתונים

+