לא התקבלו תוצאות עבור החיפוש שבצעת

שדרגו את החוויה שלכם

 • גלישה ללא פרסומות בכל הפלטפורמות
 • 100% ללא פרסומות
 • גלישה מהירה במיוחד
 • חודשי
  24.48 /חודש
 • דרוג גבוה ביותר
  שנתי
  19.58 /חודש

  חסכו 20%

  חיוב שנתי

 • שנתיים
  14.68 /חודש

  חסכו 40%

  חיוב מדי שנתיים

שיטות תשלום מקובלות

החיוב מתחדש וניתן לבטלו בכל עת. המחירים לא כוללים מע“מ. המחיר הסופי תלוי בשערי המרה, כמצוין בדף הרכישה לפני השלמת התשלום.

שאלות ותשובות

מה כולל מינוי ללא פרסומות?

מינוי ללא פרסומות של Investing.com מקנה לכם חוויית גלישה ללא פרסומות בכל מדורי האתרים והאפליקציות. עם מינוי ללא פרסומות תוכלו להתמקד בדברים החשובים וליהנות מגלישה מהירה יותר (מכיוון שהאפליקציות והאתרים שלנו לא צריכים להקדיש משאבים לטעינת פרסומות). יחד עם זאת, המינוי לא מציע נתוני זמן אמת או תכונות נוספות.

האם ברכישת מינוי ללא פרסומות יוסרו הפרסומות מכל המכשירים שלי?

כאשר אתם רוכשים מינוי ללא פרסומות, הוא תקף לחשבון שלכם בכל האתרים והאפליקציות שלנו (אנדרואיד ו-iOS). ההטבה זמינה עבורכם כשאתם בבית, במשרד או בנסיעה – עם כל הכלים והתכונות שנחוצים לכם, בכל זמן ומכל מקום.

כיצד ניתן לבטל מינוי ללא פרסומות שרכשתי?

על מנת לבטל את המינוי, יש ליצור קשר עם התמיכה שלנו עם הפרטים הרלוונטיים – כתובת הדוא“ל שבעזרתה נרשמתם או מספר הסימוכין – ואחד מהנציגים שלנו ישמח לעזור לכם.

האם אקבל הודעה לפני חידוש המינוי ללא הפרסומות שלי?

המינוי ללא הפרסומות מתחדש באופן אוטומטי; כלומר, במועד סיומו, תחויבו אוטומטית לשם הארכת תוקף המינוי. באפשרותכם לבטל את חידוש המינוי בכל עת; לשם כך עקבו אחר ההוראות בתשובה לשאלה “כיצד ניתן לבטל מינוי ללא פרסומות שרכשתי?”. המינוי יישאר פעיל למשך תקופת התשלום.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский Türkçe ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi 日本語 한국어 简体中文 繁體中文 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
יציאה
בטוחים שברצונכם לצאת?
לאכן
ביטולכן
מעדכן נתונים

+

הורידו את אפליקציית Investing.com

קבלו חינם התראות, גרפים וציטוטים בזמן אמת עבור מניות, מדדים, מטבעות, סחורות ואג”ח. קבלו חינם תחזיות וניתוחים טכניים ברמה הגבוהה ביותר.

Investing.com מציעה חוויה משופרת
למשתמשי האפליקציה!

תכנים רבים יותר, גרפים וציטוטים מהירים יותר וחוויה טובה יותר למשתמשים - דרך האפליקציה בלבד.